Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема відмови в спадкуванні

1
03:20, 21.09.2024
Проблема відмови в спадкуванні
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, що проживає за кордоном, нещодавно отримала інформацію від родичів про смерть мого дядька, який проживав у Києві і не мав власних дітей. Він залишив за собою квартиру та особисті речі, які, як я розумію, переходять до мене як до єдиного законного спадкоємця. Однак, у зв'язку з тим, що я не бажаю вступати в права спадкування, а також враховуючи складність процесу спадкування з-за моєї відсутності в Україні, я б хотіла відмовитися від спадкування. Моя проблема полягає в незрозумілості процедури відмови від спадкування, а також в тому, які наслідки це матиме для мене як єдиного спадкоємця. Чи можу я відмовитися від спадкування, не приїжджаючи до України? Чи можу я відмовитися від спадкування, але при цьому зберегти право на окремі речі з майна мого дядька? Чи буде моя відмова від спадкування впливати на мої майбутні права на спадкування в Україні? Чи можу я відмовитися від спадкування в пользу іншої особи?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
04:16, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Згідно з законодавством України, ви маєте право відмовитися від спадщини. Відповідно до статті 1273 Цивільного кодексу України (ЦКУ), спадкоємець може відмовитися від прийняття спадщини протягом строку для її прийняття, який становить шість місяців з моменту відкриття спадщини. Відмова від спадщини здійснюється шляхом подання відповідної заяви нотаріусу за місцем відкриття спадщини.

Щодо вашої можливості відмовитися від спадщини, не перебуваючи в Україні, ви можете це зробити через представника. Для цього вам необхідно оформити довіреність на особу, яка буде представляти ваші інтереси в Україні. Довіреність має бути засвідчена у відповідному порядку, в залежності від країни вашого перебування (наприклад, через консульську установу України або нотаріуса з подальшою легалізацією).

Відповідно до статті 1274 ЦКУ, відмова від спадщини є безумовною і беззастережною, тобто ви не можете відмовитися від спадщини частково або з умовами. Це означає, що ви не можете відмовитися від спадщини і при цьому зберегти право на окремі речі з майна вашого дядька.

Щодо відмови від спадщини на користь іншої особи, стаття 1274 ЦКУ передбачає, що спадкоємець може відмовитися від спадщини на користь іншої особи, яка є спадкоємцем за заповітом або за законом. Однак, якщо такої особи немає, ваша відмова буде означати, що спадщина перейде іншим спадкоємцям за законом у порядку черговості.

Відмова від спадщини не вплине на ваші майбутні права на спадкування в Україні. Вона стосується лише конкретної спадкової справи і не позбавляє вас прав на спадкування іншого майна в майбутньому.

Таким чином, ви маєте можливість відмовитися від спадщини, призначивши представника для здійснення відповідних дій в Україні, але слід врахувати, що відмова повинна бути повною і не може включати умов або вибору окремих предметів спадщини.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы