Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розлучення з іноземцем: які права та обов'язки?

1
18:48, 27.09.2024
Розлучення з іноземцем: які права та обов'язки?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як громадянка України, я уклала шлюб з іноземним громадянином та ми проживаємо разом у його країні. Однак, виникли непорозуміння і ми хочемо розірвати шлюб. Які права та обов'язки мені, як українцю, потрібно врахувати в процесі розлучення з іноземцем? Які юридичні аспекти потрібно врахувати? Які можливі наслідки цього розлучення для мене і моїх дітей?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:31, 27.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

При розірванні шлюбу з іноземним громадянином, важливо враховувати як українське законодавство, так і законодавство країни проживання вашого чоловіка. В Україні питання розірвання шлюбу регулюються Сімейним кодексом України.

1. **Розірвання шлюбу**: Згідно з статтею 109 Сімейного кодексу України, подружжя може розірвати шлюб за спільною заявою в органах державної реєстрації актів цивільного стану, якщо у вас немає спільних неповнолітніх дітей. Якщо є діти або один із подружжя не згоден на розлучення, розірвання шлюбу здійснюється в судовому порядку.

2. **Місце розірвання шлюбу**: Ви можете звернутися як до суду в Україні, так і до суду в країні проживання вашого чоловіка, якщо це передбачено місцевим законодавством. Важливо враховувати можливість визнання рішення суду однієї країни на території іншої.

3. **Права на дітей**: Стаття 141 Сімейного кодексу України передбачає, що мати й батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини. Після розлучення питання місця проживання дитини, порядку спілкування з тим із батьків, з ким дитина не проживає, та питання аліментів можуть бути вирішені за домовленістю або через суд.

4. **Аліменти**: Відповідно до статті 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Розмір аліментів може визначатися за домовленістю між батьками або встановлюватися судом.

5. **Майнові питання**: Питання поділу майна, набутого під час шлюбу, регулюються статтями 60-71 Сімейного кодексу України. Майно ділиться порівну, якщо інше не передбачено шлюбним договором.

6. **Юридичні наслідки**: Розірвання шлюбу може вплинути на ваше громадянство або візовий статус у країні проживання. Рекомендується звернутися за консультацією до юриста в країні проживання для вивчення місцевих вимог та можливих наслідків.

Важливо проконсультуватися з досвідченим юристом, який спеціалізується на міжнародному сімейному праві, щоб врахувати всі нюанси, пов'язані з законодавством різних країн. Це допоможе захистити ваші права та права ваших дітей в процесі розлучення.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы