Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!
Юридична Консультація по коммерческому праву

Юридична Консультація з комерційного права

Юридична консультація з комерційного права (друга назва — господарське право) — це роз'яснення професійних юристів за законодавством України, яке регулює господарські відносини суб'єктів комерційних операцій, а просто кажучи — взаємовідносини суб'єктів господарського права (юридичних і фізичних осіб, хоча більшою мірою це юр. особи, оскільки для фіз. осіб переважним є Цивільний кодекс) між особою і державою. Таким чином, отримавши юридичну консультацію, Ви зможете чітко оперувати фактами і нормативними актами в державних структурах і в спілкуванні з Вашими партнерами, оскільки володіючи (і головне, розуміючи суть і причини того чи іншого закону) знаннями щодо господарського права, пояснити партнеру, чому не виконано контракт або не переведено кошти на його банківський рахунок, і чому форс-мажор знімає зобов'язання зі сторін контракту, стане простіше, а також зможете мінімізувати оподаткування, оскільки слово Закону для виконавчої влади є залізним аргументом.

Консультація юриста з комерційного права у нас безкоштовна, надають її професійні юристи на добровільній основі.

Крім того Ви можете прочитати чужі аналогічні питання і відповіді юриста в нашому архіві. Можливо, таким чином і зможете отримати відповідь на власну проблему. Якщо ж Ви потребуєте швидкої відповіді на конкретне конфеденційне запитання, скористайтесь платною юридичною консультацією — відповідь не змусить себе довго чекати, а вартість — приємно здивує! Правозахисник зможе безпосередньо зайнятися Вашою справою, підготувати всі необхідні документи, представити Ваші інтереси в будь-якій судовоій інстанції, і, як можна краще і безболісніше для Вас вирішити те чи інше питання. Довіртеся професіоналу, не намагайтеся самостійно вирішувати юридичні питання, так як це загроджує непередбачуваними наслідками, які потім буде виправити набагато складніше.


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы