Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Учителя!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!
Юридична Консультація по коммерческому праву

Юридична Консультація з комерційного права

Юридична консультація з комерційного права (друга назва — господарське право) — це роз'яснення професійних юристів за законодавством України, яке регулює господарські відносини суб'єктів комерційних операцій, а просто кажучи — взаємовідносини суб'єктів господарського права (юридичних і фізичних осіб, хоча більшою мірою це юр. особи, оскільки для фіз. осіб переважним є Цивільний кодекс) між особою і державою. Таким чином, отримавши юридичну консультацію, Ви зможете чітко оперувати фактами і нормативними актами в державних структурах і в спілкуванні з Вашими партнерами, оскільки володіючи (і головне, розуміючи суть і причини того чи іншого закону) знаннями щодо господарського права, пояснити партнеру, чому не виконано контракт або не переведено кошти на його банківський рахунок, і чому форс-мажор знімає зобов'язання зі сторін контракту, стане простіше, а також зможете мінімізувати оподаткування, оскільки слово Закону для виконавчої влади є залізним аргументом.

Консультація юриста з комерційного права у нас безкоштовна, надають її професійні юристи на добровільній основі.

Крім того Ви можете прочитати чужі аналогічні питання і відповіді юриста в нашому архіві. Можливо, таким чином і зможете отримати відповідь на власну проблему. Якщо ж Ви потребуєте швидкої відповіді на конкретне конфеденційне запитання, скористайтесь платною юридичною консультацією — відповідь не змусить себе довго чекати, а вартість — приємно здивує! Правозахисник зможе безпосередньо зайнятися Вашою справою, підготувати всі необхідні документи, представити Ваші інтереси в будь-якій судовоій інстанції, і, як можна краще і безболісніше для Вас вирішити те чи інше питання. Довіртеся професіоналу, не намагайтеся самостійно вирішувати юридичні питання, так як це загроджує непередбачуваними наслідками, які потім буде виправити набагато складніше.


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы