Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадщина і спори навколо неї: тривожний сценарій

1
19:43, 22.09.2024
Спадщина і спори навколо неї: тривожний сценарій
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моє питання відноситься до складної ситуації, що стосується спадкового права в Україні, і я сподіваюсь отримати кваліфіковану юридичну допомогу. Моя бабуся, проживаючи в Києві, померла два місяці тому, залишивши за собою квартиру, яка, за її волею, мала бути розділена між мною і моїм братом. Проте, незабаром після її смерті, ми виявили, що на квартиру було оформлено іпотеку, про яку нам ніхто не повідомляв. Додатковою проблемою є те, що бабуся залишила своєю спадкоємицею нашу двоюрідну сестру, яка проживає за кордоном і з якою ми майже не спілкуємося. Як вирішити цю складну ситуацію? Якими юридичними шляхами можна вирішити питання іпотеки? Як нас можуть захистити закони України щодо спадкового права в даному випадку? І як зв'язатися з двоюрідною сестрою, якщо вона проживає за кордоном, але має право на частину спадщини? Мене цікавить, які дії варто вжити, щоб вирішити ці складні питання, що стосуються спадкового права, іпотеки, міжнародного права, а також прав власності. Я сподіваюсь, що ви зможете допомогти мені зрозуміти ці питання та розробити стратегію для їх вирішення.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:42, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, що склалася, існує кілька важливих аспектів, які слід врахувати при вирішенні питань спадкового права, іпотеки та міжнародних відносин.

По-перше, питання спадщини регулюється Цивільним кодексом України. Згідно зі статтею 1216 Цивільного кодексу, спадщина включає як права, так і обов'язки спадкодавця. Це означає, що іпотека, оформлена на квартиру, також переходить до спадкоємців. Таким чином, перш ніж прийняти спадщину, важливо зібрати всі документи, які підтверджують наявність іпотеки, та ознайомитися з умовами кредитного договору.

Щодо права на спадщину, якщо бабуся залишила заповіт, в якому вказані спадкоємці, цей заповіт має бути виконаний. Проте, у разі відсутності заповіту, спадщина розподіляється за законом, як це передбачено статтями 1223-1225 Цивільного кодексу України. Якщо ваша двоюрідна сестра зазначена у заповіті, ви повинні зв'язатися з нею, щоб узгодити питання щодо розподілу спадщини.

Зв'язатися з сестрою, яка проживає за кордоном, можна через консульські установи України за кордоном або використовуючи сучасні комунікаційні засоби, такі як електронна пошта чи соціальні мережі. Важливо офіційно повідомити її про відкриття спадщини, щоб уникнути подальших юридичних ускладнень.

Щодо іпотеки, вам слід звернутися до банку, який надав кредит, і поінформувати його про смерть позичальника. Необхідно з'ясувати умови погашення кредиту, можливість реструктуризації чи інші варіанти врегулювання боргу. Це питання може вимагати юридичної консультації, щоб визначити найбільш оптимальний шлях вирішення.

Загалом, вам варто звернутися до нотаріуса для відкриття спадкової справи, адже лише нотаріус має право офіційно оформити права на спадщину. Також, можливо, знадобиться допомога юриста, особливо якщо справа стосується міжнародних відносин та іпотечних зобов'язань.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы