Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з орендою житла

1
22:02, 20.09.2024
Проблеми з орендою житла
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є громадянином України та проживаю в Києві, де орендую житло. Останнім часом виникли проблеми із власником квартири, яку я орендую. Він вимагає підвищити орендну плату, але в договорі, який ми підписали, ціна за оренду зафіксована і вказано, що вона не може змінюватися протягом року. Також власник придумує різні причини, які, на його думку, дають йому право вимагати більше грошей. Які юридичні кроки я можу зробити, щоб захистити свої права, не порушуючи при цьому законодавство України? Чи можу я вимагати від власника дотримання умов договору, і які юридичні наслідки це може мати для нього? Чи маю я право на відшкодування за порушення умов договору з боку власника? Чи можу я розірвати договір за умови, що власник не виконує своїх зобов'язань?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:13, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

В Україні відносини між орендодавцем і орендарем регулюються Цивільним кодексом України. Відповідно до статті 759 Цивільного кодексу України, договір найму (оренди) є угодою, за якою одна сторона (наймодавець) передає або зобов'язується передати іншій стороні (наймачеві) майно у користування за плату на певний строк.

Якщо в договорі оренди зафіксована орендна плата, яка не може змінюватися протягом певного періоду, власник не має права вимагати її підвищення протягом цього строку. Стаття 526 Цивільного кодексу України встановлює, що зобов'язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог закону.

Якщо власник порушує умови договору, ви маєте право вимагати дотримання цих умов. Відповідно до статті 610 Цивільного кодексу України, порушення зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, що визначені змістом зобов'язання. Ви можете звернутися до суду з вимогою про дотримання умов договору, а також про відшкодування збитків, які ви зазнали внаслідок порушення договору (стаття 611).

Щодо можливості розірвання договору, відповідно до статті 651 Цивільного кодексу України, договір може бути розірваний за згодою сторін або за рішенням суду в разі істотного порушення умов однією зі сторін. Істотним є таке порушення, коли внаслідок заподіяної шкоди ви значною мірою позбавляєтеся того, на що розраховували при укладенні договору.

Таким чином, ви маєте право вимагати дотримання умов договору, звертатися до суду для захисту своїх прав та відшкодування збитків, а також розірвати договір у разі істотного порушення з боку власника. Рекомендується також письмово зафіксувати всі вимоги та повідомлення і, за необхідності, звернутися до кваліфікованого юриста для отримання додаткової консультації.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы