Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Земельні спори: проблеми з встановленням меж

1
13:37, 21.09.2024
Земельні спори: проблеми з встановленням меж
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як у випадку, коли я є власником ділянки землі, що знаходиться в зоні сільськогосподарського призначення, але маю проблеми з встановленням меж цієї ділянки через відсутність чітких кордонів і неясність щодо її точного розташування, а також виникло необхідність внести зміни до державного акта на право власності через отримання додаткових ділянок землі від сусідніх власників, які в свою чергу мають свої власні проблеми з визначенням межі своїх ділянок, я можу вирішити цю проблему в рамках діючого законодавства України, з урахуванням прийняття Земельного кодексу та недавніх змін до нього, а також в контексті можливих судових спорів і потенційних проблем з визначенням реальної вартості землі на ринку нерухомості?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:07, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли виникають проблеми з визначенням меж земельної ділянки, що знаходиться в зоні сільськогосподарського призначення, важливо діяти відповідно до чинного законодавства України, зокрема Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

По-перше, згідно зі статтею 79-1 Земельного кодексу України, визначення меж земельних ділянок здійснюється шляхом встановлення їх на місцевості з використанням геодезичних методів. Для цього необхідно звернутися до сертифікованого інженера-землевпорядника, який проведе кадастрову зйомку та виготовить технічну документацію із землеустрою.

По-друге, після виготовлення технічної документації, слід провести реєстрацію земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, що передбачено статтею 79-1 зазначеного кодексу. Це дозволить офіційно закріпити межі ділянки та уникнути подальших суперечок.

Щодо внесення змін до державного акта на право власності, у випадку отримання додаткових ділянок, необхідно здійснити об’єднання земельних ділянок або їх поділ, що регулюється статтею 56 Закону України "Про землеустрій". Для цього також необхідно розробити проєкт землеустрою щодо зміни меж земельних ділянок.

Якщо виникають спори з сусідами стосовно меж, такі спори можуть бути вирішені в судовому порядку згідно з Цивільним процесуальним кодексом України. У суді належно оформлені документи (кадастрові плани, технічна документація) можуть бути використані як докази.

Щодо реальної вартості землі на ринку нерухомості, слід враховувати оцінку земельних ділянок, яка проводиться відповідно до Закону України "Про оцінку земель". Оцінка допоможе визначити ринкову вартість ділянки, що може бути важливо в контексті укладання угод купівлі-продажу або у вирішенні спорів.

Таким чином, комплексний підхід з оформлення землевпорядної документації, реєстрації земельної ділянки та, за потреби, судового захисту прав дозволить ефективно вирішити зазначені проблеми у відповідності до українського законодавства.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы