Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Незаконне відставання від служби

1
19:23, 20.09.2024
Незаконне відставання від служби
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є працівником державної служби, проте, через ряд обставин, я був змушений тимчасово припинити свою діяльність, не повідомивши про це відповідної інстанції. Протягом цього часу, я не брав участі в державних справах, не виконував свої обов'язки та не брав участі в процедурах, пов'язаних з виконанням моїх службових обов'язків. Нещодавно я дізнався, що мене можуть притягнути до відповідальності за незаконне відставання від служби. Чи може мені загрожувати кримінальна відповідальність за такі дії? Чи існує можливість юридично виправдати свої дії і уникнути можливих негативних наслідків? Чи може бути вважатися обставинами, які змушували мене припинити діяльність, дійсно вагомими для скасування покарання?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:45, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації можливість притягнення до відповідальності залежить від конкретних обставин та причин, які змусили вас тимчасово припинити виконання службових обов'язків. Відповідно до законодавства України, державні службовці зобов'язані виконувати свої обов'язки сумлінно та вчасно, а залишення робочого місця без належного повідомлення може розглядатися як дисциплінарне порушення.

Згідно зі статтею 139 Кодексу законів про працю України, працівники зобов'язані дотримуватись трудової дисципліни. Якщо відсутність на роботі була без поважної причини, це може бути підставою для притягнення до дисциплінарної відповідальності, що регулюється статтею 147 цього ж кодексу.

Що стосується кримінальної відповідальності, то вона можлива лише в разі, якщо ваші дії підпадають під склад кримінального правопорушення, передбачений Кримінальним кодексом України. Наприклад, якщо ваші дії були пов'язані з ухиленням від виконання службових обов'язків з корисливих мотивів або спричинили значну шкоду інтересам держави, це може бути підставою для кримінального переслідування за статтею 364 (зловживання владою або службовим становищем) або 367 (службова недбалість).

Щодо можливості виправдання дій, вам слід підготувати документи або свідчення, які підтверджують наявність поважних причин, що змусили вас тимчасово припинити виконання обов'язків. Це можуть бути медичні довідки, довідки про сімейні обставини тощо. Важливо, щоб ці обставини були визнані поважними з точки зору законодавства.

У разі виникнення загрози притягнення до дисциплінарної або кримінальної відповідальності, рекомендується звернутися за консультацією до юриста, який допоможе зібрати необхідні докази та представити вашу позицію в компетентних органах.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы