Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфлікт інтересів: місцева екологія проти промислового розвитку

1
01:58, 16.09.2024
Конфлікт інтересів: місцева екологія проти промислового розвитку
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, що проживає за кордоном, недавно втратила близьку родичку, що проживала в Україні. За її життя ми мали дуже тісні стосунки, і вона неодноразово заявляла, що хоче залишити мені свою нерухомість. На жаль, до її смерті вона не встигла оформити заповіт. Вона мала двох дітей, але з ними не підтримувала зв'язку. Один з синів вимагає від мене виїзду з квартири та припинення використання майна, заявляючи про свої права на спадок. Які мої права як близького родича, який доглядав за покійною та забезпечував її останні роки життя, і які кроки я повинна зробити для захисту своїх інтересів? Чи можу я претендувати на частину спадку? Яким чином здійснюється поділ спадку між спадкоємцями за законом, якщо не було оформлено заповіту? Які вимоги до документів для визнання мене спадкоємцем, і як проходить процедура відкриття спадщини? Чи маю я право на компенсацію за догляд за покійною?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:58, 16.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У випадку відсутності заповіту спадкування здійснюється за законом відповідно до Цивільного кодексу України (ЦКУ). Згідно з статтею 1223 ЦКУ, спадкоємці за законом закликаються до спадкування у певній черговості. Перша черга спадкоємців включає дітей, чоловіка або дружину, та батьків спадкодавця. Оскільки ви не є спадкоємцем першої черги, ваше право на спадщину за законом стає можливим лише у випадку, якщо спадкоємці першої черги відмовляться від спадщини або будуть визнані недостойними.

Ви можете претендувати на частину спадщини, якщо зможете довести, що доглядали за покійною, і якщо спадкоємці першої черги нададуть згоду на ваші претензії або відмовляться від спадщини.

Для захисту своїх інтересів рекомендується:

1. Подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса за останнім місцем проживання спадкодавця протягом шести місяців з дня відкриття спадщини (стаття 1269 ЦКУ).

2. Зібрати докази вашого догляду за покійною, наприклад, медичні документи, чеки на ліки, свідчення сусідів або інших осіб, які можуть підтвердити факт догляду.

3. Розглянути можливість звернення до суду для визнання права на частину спадщини, якщо спадкоємці першої черги не визнають ваших претензій.

Щодо компенсації за догляд, ви можете претендувати на неї, якщо зможете довести, що уклали договір довічного утримання або інший договір, що передбачає таку компенсацію (стаття 744 ЦКУ).

Для визнання вас спадкоємцем необхідно надати документи, що підтверджують родинні зв'язки з покійною, а також документи, що підтверджують факт догляду за нею. Процедура відкриття спадщини включає подання заяви про прийняття спадщини та отримання свідоцтва про право на спадщину у нотаріуса.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы